نام شرکت: آلوم پیمان
نوع : سهامی خاص
زمینه فعالیت : فعالیت اصلی شرکت در تولید ظروف یکبار مصرف آلومنیومی با ماشین آلات تمام اتوماتیک و واردات ماشین آلات مزبور

درباره ما

اولین تولید کننده شمالغرب کشور
اطلاعات کلی شرکت
نام: آلوم پیمان
نوع : سهامی خاص
تأسیس: 1387
شماره ثبت: 19160
محل ثبت: تبریز
شناسه ملی: 10200247456
شماره پروانه بهره برداری: 105/156
شماره پروانه بهره برداری بهداشتی: 10823
شماره بهداشتی ساخت: 21/17947
زمینه فعالیت : فعالیت اصلی شرکت در تولید ظروف یکبار مصرف آلومنیومی با ماشین آلات تمام اتوماتیک و واردات ماشین آلات مزبور
اهداف: حضور فعال در زمینه واردات و صادرات و بهره گیری از فرصتهای بالقوه کشورھای منطقه، توسعه و بسط همکاری با شرکتهای تخصصی و بازار داخلی و خارجی
ارزشها: همگامی با خواستها و نیاز مشتریان، الزام به افزایش کیفیت محصول نهایی تولید شده، حفظ کارکنان، بعنوان مهمترین سرمایه

تاریخچه:

شرکت آلوم پیمان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی کشاورزی می باشد. این گروه افتخار دارد با تجربه ای بیش از 55 سال در عرصه های مختلف تولید سهم بزرگی در بازار تولید شمال غرب کشور را به خود اختصاص دهد.

این مجموعه فعالیت خود را در سال 1340 با تاسیس شرکت آردسازی اتحاد در شهرستان بوکان آغاز کرد و در همین سال با تاسیس یخسازی اتحاد و باسکول 60 تنی اتحاد سبب توسعه ی چشمگیری در این شهرستان کوچک گردید.

گروه صنعتی کشاورزی با توجه به نیازهای منطقه اقدام به تاسیس یخسازی بلور در سال 1367 در شهرستان بوکان نمود. همچنین این مجموعه در سال 1373 اقدام به تاسیس بزرگترین واحد آرد سازی منطقه در شهرستان میاندوآب نمود و آرد سازی طراوت در این سال ها به توسعه گروه تاثیر دو چندان داشت. در سال 1385 تاسیس سرد خانه 5000 تنی در بوکان از اقدامات بعدی این گروه بود.

در نهایت این گروه در سال 1387 اقدام به تاسیس شرکت آلوم پیمان در تبریز که اولین تولید کننده ظروف یک بار مصرف آلومینیومی در شمال غرب کشور می باشد، نموده و آماده ی ارائه خدمت به مشتریان گرامی می باشد.

خط مشی:

شرکت آلوم پیمان در سال 1387 در شهرک شهید سلیمی تبریز فعالیت خود را به طور رسمی آغاز و به تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی با استاندارد های روز دنیا پرداخت.

این مجموعه به منظور استقرار و بهبود مداوم سیستم های نوین بهداشتی ، تاکید بر حداکثر تلاش جهت تولید و عرضه محصولات سالم و همچنین افزایش بیش از پیش مشتریان خود سعی نموده با دریافت مجوز ها و پروانه های بهداشتی لازم در این زمینه گام بردارد.

این شرکت جهت حصول اهداف فوق، خود را ملزم به اجرای تعهدات زیر می داند:

  • تولید محصولی با کیفیت
  • رعایت الزامات قانونی و دولتی و نیز الزامات ایمنی و بهداشتی
  • تضمین سلامت مشتریان
  • توزیع به موقع و منظم به سراسر نقاط کشور
  • استفاده از تجهیزات و فناوری های نوین تولید
  • حضور فعال در زمینه واردات و صادرات
  • توسعه و بسط همکاری با شرکت های تخصصی بازار داخلی و خارجی